Saját apróhirdető ingyen, percek alatt!

Hirdessen itt

Hírek - Labdarúgás, foci

Gádorosi Betlehem [2020-12-24]

Gádoroson a cigányság körében hagyomány, hogy a családtagok karácsonykor házról házra járva köszöntik egymást cigány nyelvű jókívánsággal. Pisont István ünnepi számunkban tolmácsolta a családi áldást. A Budapest Honvédot irányító szakember emellett a koronavírussal vívott küzdelméről, a család erejéről, az edzőként elért csúcsról, a Jóisten üzenetéről és a régi falusi vasárnapokról is beszélt.
Ossza meg, lájkolja és keressen vele  Részletek >

Ezt sajnálhatja a Napoli: Lukaku góljával nyert az Inter [2020-12-17]

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójának szerdai játéknapján az Inter Romelu Lukaku tizenegyesből szerzett góljával 1

Ezt sajnálhatja a Napoli: Lukaku góljával nyert az Inter [2020-12-16]

Az utolsó pillanatokban mentett pontot a Kisvárda az Újpest ellen [2020-12-15]

Bár a Kisvárda többet támadott és több helyzete is volt az Újpest ellen, még tizenegyest is kihagyott a labdarúgó NB I 15. fordulójában, a végén mégis örülnie kellett a döntetlennek, hiszen Szakály Péter góljára szinte csak az utolsó pillanatban tudott válaszolni Jelena Richárd.

Hosszú idő után győzött újra a Kazincbarcika [2020-12-13]

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a játéknap előtt 18. Kazincbarcika a 12. Ajkát fogadta. A borsodiak célja mindenképpen a győzelem megszerzése volt, amelyet Kelemen Marko 59. percben elért góljának köszönhetően még úgyis sikerült begyűjteniük, hogy közben egy tizenegyest is elhibáztak.

Hosszú idő után győzött a Kazincbarcika [2020-12-13]

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a játéknap előtt 18. Kazincbarcika a 12. Ajkát fogadta. A borsodiak célja mindenképpen a győzelem megszerzése volt, amelyet Kelemen Marko 59. percben szerzett góljának köszönhetően még úgyis sikerült begyűjteniük, hogy tizenegyest is hibáztak.

Kihagyott tizenegyes után a ráadásban nyert az MTK a DVTK ellen [2020-12-13]

Pörgősen indult az MTK és a DVTK meccse az NB I 14. fordulójában, és bár mindkét oldalon voltak ziccerek, nem született gól egészen a meccs végéig, pedig az MTK még 11-est is rúghatott. Aztán a hosszabbításban Kata Mihály gólja eldöntötte a három pont sorsát.

Büntetőt hibázott a Szolnok, de így is nyert a Haladás ellen [2020-12-13]

A labdarúgó NB II 21. fordulójában a Szolnoki MÁV két góllal legyőzte otthon a Haladást, pedig a hazaiak még tizenegyest is hibáztak.

Csak az első gólig volt kérdéses a Soroksár győzelme [2020-12-13]

Ugyan veszélyesebben kezdett a kiesés rémétől fenyegetett Dorog, ám miután Lovrencsics tizenegyesével fél óra elteltével megszerezte a vezetést a Soroksár, mintha hitüket veszítették volna a vendégek. A szünet után Derekas Zoltán gyorsan megduplázta a hazaiak előnyét, s ezzel végleg eldőlt a pontok sorsa.

A tartalékos Bayern a hajrában egyenlített, az utolsó forduló dönt [2020-12-01]

Sokáig vezetett az Atlético Madrid a Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában, ám a Bayern München a hajrában Thomas Müller tizenegyesével egyenlített, így az utolsó forduló dönt a másik továbbjutó kilétéről.

Kapusból billentyűs [2020-11-30]

Édesapja, Menczel Iván olimpiai bajnok labdarúgó volt, ő maga is kapusként ifjúsági válogatottságig jutott, de aztán hirtelen a zene került nála a középpontba. Menczel Gábor, a Bonanza Banzai-jal ért el frenetikus sikereket, ám most már csak magának játszik.

Gulácsiék győztek, de majdnem ráfáztak a Bielefeld ellen [2020-11-28]

A német Bundesliga 9. fordulójában a Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal felálló Leipzig a tabella végén szerénykedő Arminia Bielefeldet fogadta, és bár sokáig úgy tűnt, magabiztos győzelmet arat, egy kihagyott tizenegyes felhozta a vendégeket, és nem sok hiányzott az egyenlítésükhöz.

[2020-11-27]

Bár még most is nehéz felfogni, sajnos igaz a hír, elment a futballtörténelem egyik legjobbja, Diego Maradona. Az argentin zseni sokaknak sokkal többet jelentett egy átlagos futballistánál, ezért arra kértük olvasóinkat, osszák meg velünk különleges emlékeiket, történeteiket, képeiket, amelyek Maradonához kapcsolódnak. Felhívásunkra rengeteg üzenet érkezett, ezek közül néhányat tartalmi változtatás nélkül teszünk közzé az alábbi cikkünkben.

Nem ő lett a kapufa [2020-11-22]

A Junior Príma-díjas színésznő a Puskás-musical kulisszatitkairól, a vasárnapi közös családi meccsnézésekről és a kisvárdai futballcsapatnak küldött buzdító üzenetről.

Muszáj mindennap játszani [2020-11-10]

Rákász Gergely úttörő az orgonaművészek között, koncertjei komplex élményt, szellemi és lelki feltöltődést kínálnak a közönségnek. A győri kétgyermekes családapa a sportban is az emberi sorsokat, történeteket keresi, ahogy a koncertjein is sikerül emberközelivé tennie zseniális zeneszerzőket. Alapítványa a határon túli magyarokhoz juttatja el a kultúrát.

Ibrahimovic megint 11-est hibázott, majd a 93. percben pontot mentett a Milannak [2020-11-08]

Sokáig emlékezetes hajrát hozott az AC Milan és a Hellas Verona összecsapása az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában. A házigazda a 90. percben még hátrányban volt, Davide Calabria ekkor egyenlített, de a videobíró visszavonta a gólt, jött a 93. perc és Ibrahimovic, aki a játékrész közepén elhibázott tizenegyese után így ismét hős lehetett...

Aubameyang döntött, az Arsenal bevette az Old Traffordot [2020-11-01]

Az Arsenal Pierre-Emerick Aubameyang tizenegyesből szerzett góljával legyőzte a Manchester Unitedet az Old Traffordon az angol Premier League 7. fordulójában.

Radó büntetői döntöttek a Vasas javára Ajkán [2020-10-25]

Három tizenegyeséből kettőt gólra váltva nyert a Vasas Ajkán, vasárnap a labdarúgó NB II 13. fordulójában. A koronavírusos fertőzések miatt tartalékos hazaiak nagyot harcoltak fővárosi ellenfelükkel szemben, a mérkőzés kimenetele végig nyílt volt.

A Tábornok és a tizenegyesek döntője [2020-10-23]

Manuel Neuer a lisszaboni Estadio da Luzban augusztus 23-án a magasba emelhette a világ első számú klubtrófeáját, a Bajnokok Ligája serlegét. Sorozatunk negyedik részében az 1999-es vesztes döntő következményeivel, és az új évezred együttesével foglalkozunk, amellyel Ottmar Hitzfeld ült fel Európa trónjára.

A kétgólos előny sem volt elég a Csákvárnak [2020-10-09]

Tizenegy mérkőzést követően is nyeretlen a csákvári alakulat a labdarúgó NB II-ben. Ezúttal úgy tűnt, sikerül megszakítani a rossz sorozatát, ám Kovács Máté a hosszabbításban bődületesen nagy góllal egyenlített, s ezzel ponthoz juttatta a Dorogot.

Leno volt a hős, az Arsenal kiejtette a Liverpoolt a Ligakupából [2020-10-02]

A gól nélküli rendes játékidő után az Arsenal tizenegyesekkel búcsúztatta a Liverpoolt az angol Ligakupától.

Mikler Roland: Ez volt az elmúlt időszak legjobb döntése [2020-10-01]

Szeptember 20-án töltötte be a 36. életévét Mikler Roland, aki tizenegy világversenyen, több mint kétszáz mérkőzésen állt a magyar férfi kézilabda-válogatott kapujában. A Mol-Pick Szeged kapusával az idei Európa-bajnokságról, az olimpiáról, a válogatottról, a két magyar élcsapatról és a családjáról beszélgettünk.

Werner első gólja mit sem ért, 11-esek után továbbment a Spurs [2020-09-30]

Már szinte a negyeddöntőben érezhette magát a Chelsea, mégis kiesett az angol Ligakupából: Erik Lamela hajrábeli gólja és a tizenegyespárbaj után a Tottenham jutott tovább.

Kiállítás, tizenegyes, fordítás: megvan a Real Madrid első győzelme [2020-09-26]

Fordulatokkal és izgalmakkal színesített mérkőzésen szerezte meg az első győzelmét az új idényben a Real Madrid, amely 3

Piros lap, két tizenegyes, mesterhármas [2020-09-26]

A mérkőzés jelentős részét emberelőnyben lejátszó Paksi FC hazai pályán 4

Tizenegyesekkel jutott tovább a Mol Fehérvár a Reims ellen [2020-09-24]

A labdarúgó Európa-liga selejtezőjének 3. fordulójában a Mol Fehérvár FC a francia Stade de Reims ellen lépett pályára, és gól nélküli 120 perc után tizenegyesekkel 4

Rebrov nem csacsog, nem fecseg, ha dolgozik, szólni sem lehet hozzá [2020-09-20]

Kevés embert enged magához közel, de akit a barátjának tekint, azt sohasem hagyja cserben. Szerhij Rebrov a hozzá közelállók szerint is nehéz eset, neves ügynöke, Varga Sándor elárulta, az ukrán tréner munkájának mozgatórugója valóban a siker, és az is kiderült, annak idején miért fizetett végül tizenegymillió fontot érte a Tottenham. A Szerhij Rebrov pályafutásáról szóló sorozatunk 6., utolsó része.

Őrületes, 12 gólt hozó meccs után büntetőkkel esett ki a Topolya az FCSB-vel szemben [2020-09-18]

A szerbiai Topolya drámai csatában, gólgazdag mérkőzést követően, a tizenegyespárbajban 5

A tizenegyest is kapura fejelheted [2020-09-07]

Ötvenhárom esztendősen elhunyt Füle Antal, a Vác FC 1994-es bajnokcsapatának egyszeres válogatott labdarúgója.

Öngólok és tizenegyesek [2020-08-30]

A horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (1. HNL) 3. fordulójában az Eszék (NK Osijek) idegenben 4

Az Arsenal legyőzte a Liverpoolt, Arteta újabb trófeát szerzett csapatával [2020-08-29]

A hétvége első napján angol Szuperkupát rendeztek: az FA-kupa-aranyérmes Arsenal tizenegyesekkel legyőzte a Premier League első helyén végző Liverpoolt.

Megszenvedett a Fehérvár, csak tizenegyesekkel jutott tovább az El-ben [2020-08-28]

A labdarúgó Európa-liga selejtező 1. fordulójában Márton Gábor vezetőedző csapata, a Mol Fehérvár FC 1

Üzenet a liftből [2020-08-24]

Először nyert a Grizzlies, kialakult a keleti playoff-mezőny [2020-08-08]

Megtörte a jeget a Memphis Grizzlies és győzelmével nagyot lépett a play-in felé az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának hajrájában. Keleten a Nets győzelmével és a Wizards vereségével eldőlt, hogy nem lesz különcsata a 8-9. helyen, míg Nyugaton a Spurs és a Pelicans életben tartotta reményeit, a Kings viszont lassan csomagolhat. A Boston üzenetértékű sikert aratott a Raptors felett, a Philadelphia pedig elsőre győzni tudott Ben Simmons nélkül.

Jiménez tizenegyese elég volt: a Wolves kiejtette az Olympiakoszt [2020-08-06]

A Wolverhampton hazai pályán 1

A Nyíregyháza egy félidő alatt döntött a Pécs ellen [2020-08-05]

A labdarúgó NB II 2. fordulójában a két, idáig hárompontos együttes találkozóján a Nyíregyháza az újonc Pécsi MFC-t látta vendégül. A hazaiak az első félidőben nyújtott remek játékukkal már a szünetben kettővel vezettek, és az is belefért nekik, hogy a második játékrészben tizenegyest hibázzanak.

A zenei zseni gyermeki izgalommal várt Polgár Juditra és Francesco Tottira [2020-08-05]

Sakkparti Lékó Péterrel és Polgár Judittal, futballhimnusz az 1978-as világbajnokságra és szenvedélyes kötődés az AS Romához

Elestek életük élményétől [2020-07-24]

Valahogy elsikkadt a sporthírek között a Nemzetközi Olimpiai Bizottság és a rendező ország, Szenegál közös döntése, miszerint a 2022-es dakari ifjúsági olimpiát négy évvel elhalasztják, 2026-ra. Na bumm, és akkor mi van? Ez csak egy ifjúsági olimpia, nem a

Üzenetérték [2020-07-22]

A zene bűvöletében: 100 esztendeje született Kárpáti Rudolf [2020-07-17]

A hatszoros olimpiai bajnok Kárpáti Rudolf civil fegyvere a magnetofon volt, Beniamino Gigli hangja örökre a komolyzenéhez láncolta

A szurkolók túltették magukat, már nem kapok üzeneteket [2020-07-14]

A kihagyott tizenegyes is belefért az eszéki csapatnak [2020-07-13]

A horvát labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában az éremért harcoló NK Osijek az Istrát fogadta Eszéken, és meggyőző játékkal kétgólos győzelmet aratott. Ezzel átmenetileg a második helyre lépett előre, de ha vasárnap a Lokomotiva nem nyer, marad is.

Juhász Rolandban nincs félelem, csak megnyugvás és boldogság [2020-06-27]

Tizenegy évesen ült a tévé előtt, és az Egyesült Államokban rendezett világbajnokságot nézve határozta el végérvényesen: márpedig válogatott futballista lesz! Harminchat évesen, megannyi sikeren, no és egy Európa-bajnoki szereplésen túl, visszavonult. Egy csodás karriert lezáró beszélgetés Juhász Rolanddal családról, értékekről, csapatokról, mérföldkövekről és boldogságról.

A Kaposvár legyőzésével menekül tovább a Paks [2020-06-17]

A kiesés ellen menekülő tolnaiak két tizenegyes- és egy mezőnygóljukkal könnyed győzelmet arattak a nagyon visszafogottan játszó Rákóczi ellen. Ezzel a Paks átmenetileg ötpontosra növelte előnyét a kieső helyen álló Debrecennel szemben a labdarúgó NB I 30. fordulójában.

Tizenegyesgóllal verte a DVTK a kupadöntőre készülő Mezőkövesdet [2020-05-31]

Tizenegyesből szerzett góllal nyerte meg a borsodi rangadót a DVTK a Mezőkövesd ellen a labdarúgó NB I 26. fordulójában. Az első félidő lagymatag játéka után a másodikban fölpörögtek a csapatok, és a sok sárga lappal, valamint egy pirossal tarkított meccsen végül a kupadöntőre készülő Mezőkövesd szomorkodhatott, a DVTK pedig győzelmével fellépett a negyedik helyre.

Tizenegyesekkel jutott a Magyar Kupa döntőjébe a Honvéd [2020-05-27]

A Budapest Honvéd jutott be a Magyar Kupa döntőjébe, miután az első mérkőzés után a visszavágón sem tudtak gólt rúgni a csapatok sem a rendes játékidőben, sem a hosszabbításban. A tizenegyeseknél a Honvéd célzott jobban, így ő léphet pályára a Mezőkövesd ellen a döntőben, szintén a Puskás Arénában.

Bajzát Péter: cigányzenészek, pereskedés és a csodás mesterötös [2020-05-20]

A kétszeres gólkirály Bajzát Péter megannyi emlékezetes pillanatot tudott felidézni, örömtelit és kevésbé kellemeset egyaránt.

Kerekes Gréta a színház deszkái helyett választotta a futópályát [2020-05-08]

Noha vonzza a művészvilág, Kerekes Gréta aligha bánja, hogy a nagyszínpadok helyett grandiózus stadionokban lép fel. A Debreceni SC 27 éves Európai Játékok-bronzérmes, fedett pályás Európa-bajnoki 5. gátfutója lábbal gyors, kézzel ügyes, a zeneválasztásban pedig kissé régimódi

Az érmek másik oldala, avagy mit csinál az élsportoló, ha nem sportol? [2020-04-24]

Bevásárolnak az időseknek, zenélnek, könyvet írnak, fotóznak, sütnek-főznek, de még rozsdás kalapácsot is restaurálnak az utánpótláskorú élsportolók a versenyszünet közben.

Elképzelhetetlen nélküle a futball, de itthon csak 70 éve játszanak benne [2020-04-22]

Mi kell a szervezett keretek között lebonyolított labdarúgó-mérkőzésekhez? Megfelelően előkészített pálya. Játékvezető. Labda. Kétszer tizenegy játékos. No meg az őket megkülönböztető, számozott mezek. Az utóbbi ma evidens

Lang: Tiszta küzdelmet!; Bogdán üzenete a karanténból [2020-04-05]

A Nemzeti Sport hétfői számából ajánljuk.

Archívum:Április 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5

TOP keresések
forma1   zene   játékok   ingyen   választás   belföld   külföld   foci   állás   munka   humor   viccek   sport   labdarúgás   schumacher   ferrari   baba   autó   motor

Legkeresettebbek: 1    0+0+0+1    (select convert(int,CHAR(65) ))    đ''đ""    ż'ż"    JyI=    1Ŕ§Ŕ˘    \    1'"    -1)); waitfor delay '0:0:22' --    -1);select pg_sleep(12); --    -1;select pg_sleep(12); --    1 waitfor delay '0:0:6' --    -1;select pg_sleep(30); --    if(now()=sysdate(),s leep(9),0)    (select(0)from(selec t(sleep(9)))v)    -1; waitfor delay '0:0:3' --    -1); waitfor delay '0:0:3' --    -1)); waitfor delay '0:0:3' --    -1);select pg_sleep(30); --    -1; waitfor delay '0:0:60' --    1 waitfor delay '0:0:8' --    -1); waitfor delay '0:0:22' --    if(now()=sysdate(),s leep(60),0)    -1' OR 3+929-929-1=0+0+0+1 --    -1' OR 2+929-929-1=0+0+0+1 --    -1 OR 3*2>(0+5+92-92)    abNd16Lh'); waitfor delay '0:0:8' --    if(now()=sysdate(),s leep(16),0)    URhnALfD')); waitfor delay '0:0:16' --

Most keresik: 1    BMgjqkKX'));select pg_sleep(46); --    3fJFLf1g');select pg_sleep(46); --    jKD76GGO';select pg_sleep(23); --    -1));select pg_sleep(69); --    -1);select pg_sleep(23); --    jKdMH0J7')); waitfor delay '0:0:46' --    -1;select pg_sleep(46); --    XCUSNva2'); waitfor delay '0:0:23' --    rY5i0jPw'; waitfor delay '0:0:69' --    1 waitfor delay '0:0:23' --    -1)); waitfor delay '0:0:46' --    -1); waitfor delay '0:0:23' --    -1; waitfor delay '0:0:69' --    (select(0)from(selec t(sleep(23)))v)    if(now()=sysdate(),s leep(23),0)    0+0+0+1    lo2ljlY3'));select pg_sleep(22); --    olyb87UP');select pg_sleep(22); --    vnoZIrwM';select pg_sleep(44); --    -1));select pg_sleep(66); --    -1);select pg_sleep(66); --    -1;select pg_sleep(44); --    HU9hx3wp')); waitfor delay '0:0:22' --    xQI1Go16'); waitfor delay '0:0:44' --    -1)); waitfor delay '0:0:22' --    NWugKJvC'; waitfor delay '0:0:44' --    1 waitfor delay '0:0:44' --    (select(0)from(selec t(sleep(44)))v)    -1); waitfor delay '0:0:22' --

Hírek - Autó, motor | Hírek - Baba, mama, család | Hírek - Belföld | Hírek - Bulvár | Hírek - Divat | Hírek - Egészség, életmód | Hírek - Film, mozi | Hírek - Gasztronómia | Hírek - Gazdaság | Hírek - Humor | Hírek - Informatika, tudomány | Hírek - Innen, onnan | Hírek - Karrier | Hírek - Külföld | Hírek - Kultúra | Hírek - Labdarúgás, foci | Hírek - Otthon, háztartás | Hírek - Sport | Hírek - Utazás | Hírek - Üzlet, vállalkozás | Hírek - Zene |

Főoldal  | Hirdetés feladás | Kapcsolat

54.612 megjelenés az elmúlt
24 órában
3.764 partner oldalon

További hirdetések a központi rendszerből  |  Legrissebb hirdetések

Adatvédelmi nyilatkozat  |  Lájkoljon és nyerjen

Saját apróhirdető rendszer, saját honlap ingyen, egyszerűen, percek alatt. Adj el bármit, szerezz új vevőket